‘Betohem në Zot se do e paguajnë shtrenjtë’: Ledjana merr vendimin e papritur

By

Teksa po vazhdon drama e akuzave në distancë mes Melisës dhe Ledjanës, kjo e fundit ka marrë vendimin e papritur.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur largimin nga emisioni, për siç është shprehur, jo shkaku i Mevlanit apo lidhjes së supozuar, por për shkak të akuzave.

“Jam akuzuar dy herë në atë program për martesë të rreme pa asnjë provë ndaj kjo është një pabesi që më është bërë” – shprehet Ledjana teksa sqaron se refuzimin për puthje e bën shkaku i bindjeve që ka dhe jo ndonjë arsyeje tjetër.

No description available.

Protagonistja e programit mes tjerash ka pasur edhe një paralajmërim të fortë.

“Kushdo që vazhdon dhe më akuzon për burrin në Belgjikë dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem në Zot se sot është dhe ditë e shenjtë se ka për ta paguar shtrenjtë” – është shprehur ajo duke aluduar në akuzat e Melisës e cila mes tjerash e quajti si personazhin më falso të programit. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm