Pauza më e gjatë në marrëdhënie intime e Drenushës?! (Video)

By

Këngëtarja Drenusha Latifi këtë herë është protagoniste e rubrikës ’60 sekonda’ ku u përgjigj në shumë pyetje.

Femra më e bukur për të është Afërdita Paqarada teksa nuk po i mungon kurora e Miss’it.  Kënga e saj që i pëlqen më shumë është ‘Me pasoja dashurie’ teksa mes Dua Lipës dhe Rita Orës zgjedh këtë të fundit.

Latifi u shpreh se nuk e ka tradhëtuar asnjëherë partnerin e saj, Atillën teksa me shumë sportivitet u përgjigj në pyetjen e cenzuruar në transmetim televiziv.

Sa është pauza më e gjatë e Drenushës në marrëdhënie intime?! Përgjigjen e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive

Artikuj të ngjashëm