Genc Prelvukaj në trio, por jo me këngëtarë!

By

‘Shie bie në Tiranë’ është produksioni i fundit i Genc Prelvukaj që erdhi në duet me të dashurën e tij, Eni Koçin duke i dhënë fund fjalëve për ndarje dhe prishje të raporteve.

Por nuk do të vonoj shumë dhe do të vij një tjetër këngë nga reperi, këtë herë është bërë bashkë me dy DJ.

Dagz dhe Pm janë të përzgjedhurit e Gencit për projektin e radhës që do të jetë me këngë e klip të realizuar nga Black Fish Entertainment./Prive.al

Artikuj të ngjashëm