Shkon në pushime dhe nis luftën, Marina Vjollca s’rri dot e qetë!

By

Përvjetori i parë i martesës së tyre, është shndërruar në një udhëtim magjik në disa prej vendeve më të bukura ta botës.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi që u martuan në shtator të vitit të kaluar, nisën rrugëtimin për të festuar një vit dashuri të kurorëzuar me martesë në disa prej vendeve të Shteteve të Bashkuara.

E nisën në Kuba, e vazhduan në Majami e tani dyshja ndodhen në Ishujt Bahamas, nga ku i kanë mrekulluar fansat e tyre me fotografi dhe video të pushimeve luksoze.

Dyshja duket të jenë shumë të lumtur në shoqërinë e njëri tjetrin dhe ky është një muaj i dytë mjalti për ta.

Por Marina sikur s’rri dot e qetë dhe në momentin e parë që ka takuar detin, ka nisur luftën me të.

Ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke lozur me valët e detit dhe këtë lojë, ajo e quan luftë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm