Dua e Isaac shumë të dashuruar, kështu i shprehen njëri tjetrit në rrjete sociale

By

Se sa e fortë është dashuria e tyre, ata e dëshmuan pasi u ndanë e u ribashkuan.

Këngëtarja e famshme Dua Lipa dhe i dashuri i saj, modeli britanik Isaac Careë, janë më të lumtur se asnjëherë me njëri tjetrin.

Dyshja kalojnë shumë kohë bashkë, e ai po e shoqëron ngado.

Së fundmi Dua ka publikuar në Instagram një fotografi tejet simpatike të çiftit, e përmes komenteve ata i kanë shprehur dashurinë njëri tjetrit.

“Të Dua”, i thotë Dua atij, e edhe Isaac ia kthen me të njëjtën shprehje këngëtares në koment. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm