A e mbani mend Adelën e ‘Big Brother’?! Ja si duket ajo sot (FOTO)

By

Adelajda Xhamani, mësuesja  nga Kavaja u bë e famshme pasi mori pjesë në një prej edicioneve të spektaklit Big Brother.

Ajo fitoi vëmendjen e publikut edhe falë lidhjes që krijoi brenda në shtëpi me Bjordin, djaloshin që jetonte

Pasi nuk arriti të fitonte dhe pasi doli nga kjo garë me një dashuri të dështuar, Adela nisi jetën e saj në Tiranë, jo më në qytetin ku jetonte më parë.

U bë pjesë e ekranit nëpërmjet emisioneve të mëngjesit por nuk la pas as pasionin e saj për shkrimin.

Sot vajza vijon një jetë normale dhe ndryshimi që ka pësuar ndër vite në pamje është më se evident. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm