Kënga e Morena Tarakut po del të jetë e vjedhur (VIDEO)

By

Kënga e publikuar dje nga Morena Taraku në bashkëpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM, me titull “Femnat” po del të jetë e vjedhur.

Projekti është i njëjti me “Sua cara” nga Major Lazer i cili ka më shumë se 300 milionë klikime në youtube.

“Femnat” u xhirua në Turqi atje ku po jeton Morena Taraku e cila së fundmi u zbulua për lidhjen e saj me miliarderin nga Teherani.

Më poshtë i keni dy këngët dhe bëjeni krahasimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm