E mbajti të fshehur: Modelja e njohur bëhet nënë

By

Kate Upton është bërë nënë.

Modelja 26-vjeçare njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj Justin Verlander mirëpriten në jetë një vajzë, transmeton Prive.

Kate lindi më 7 nëntor dhe ndau një fotografi të lezetshme në llogarinë e saj në Instagram.

Justin poashtu postoi një imazh të bukur dhe shkroi: ‘Mirësevjen në jetë Genevieve Upton Verlander. Ti ma vodhe zemrën në momentin e parë që të takova’.

Ky është fëmija i parë për Kate dhe Justin, të cilët u martuan në nëntor të vitit të kaluar në Itali.

View this post on Instagram

Genevieve Upton Verlander 💗 11.7.18

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Image result for kate upton and husband

Artikuj të ngjashëm