Don Phenom përjetësohet në trupin e një fansi (FOTO)

By

Don Phenom është përjetësuar në trupin e një fansi të tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një fotografie të cilën e ka ndarë në instastory.

Dikush ka zgjedhur artistin për ta bërë tatuazh në shpinën e tij dhe për këtë Don Phenom u ndje shumë mirë.

“Respekt”, ka shkruar reperi mbi imazhi e publikuar të cilin ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm