Kur Kylie kombinohet me vajzën (FOTO)

By

Ylli i njohur televiziv, Kylie Jenner, gjatë tërë kohës ka thënë se ëndërra dhe dëshira më e madhe e saj është të bëhet nënë

Jenner këtë e dëshmon çdo herë duke treguar përkushtimin dhe dashurinë që ka ndaj vajzës së saj, Stormi.

Kylie në rrjete sociale ka ndarë disa fotografi të saja dhe vajzës ku shihen se janë të veshura njësojë.

Nënë e bijë duken shumë bukur në këtë veshje, transmeton Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm