Kjo është kënga më e re GASHIT (VIDEO)

By

Reperi nga Kosova i cili jeton dhe vepron në Amerikë, Gashi, ka sjell projektin e ri muzikor.

“Delali” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me muzikantin e njohur algjerian, Cheb Khaled.

Këngën e realizoi vet reperi në studion e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndërsa vjen e kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Kënga tashmë është e disponueshme në kanalin YouTube dhe në platformat e tjera muzikore: Spotify, Apple Music, Deezer.

Artikuj të ngjashëm