U tha se është shtatzënë, lajmërohet Era Istrefi

By

Gjatë ditës së sotme kanë qarkulluar lajme në rrjete sociale se Era Istrefi është shtatzënë.

Kjo erdhi për shkak të ‘zhdukjes’ së saj nga Instagrami pasi pati kohë pa postuar dhe një fotografi që qarkullonte ku këngëtarja dukej më në peshë.

Por, gjithçka është e pavërtetë.

Këtë e bëri të ditur vet Era pasi u paraqit pak orë më parë në një video të cilën e postoi në instastory.

Më poshtë imazhi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm