Pa fjalë: Tronditje e madhe për Veselin

By

Pak muaj më parë, fituesi i Big Brother 8, Vesel Kurtishaj u trondit me largimin nga kjo botë të asaj që e konsideronte nënë të dytë.

Por duket se jeta ka vendosur ta sfidojë sërish, brenda pak muajsh me një tjetër tronditje të madhe.

Në rrjetin social Instagram, Veseli ka bërë të ditur se nipi i tij, fare i ri në moshë ka ndërruar jetë.

Në foton e tashmë të ndjerit, Kurtishaj ka shkruar: ‘U prefsh në paqe ylli i dajës’.

Ngushëllimeve më të sinqerta iu bashkangjitemi dhe ne duke shpresuar që familja të gjejë forcë në momente të tilla, aspak të lehta. /Prive.al/

Screenshot_2016-09-16-13-34-11

Artikuj të ngjashëm