Bebe Rexha sërish në turne!

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare po tregohet mjaft aktive në muzikë. Përpos këngëve ajo ka qenë prezente në shumë turne.

Së fundmi ishte në Warped Tour dhe atë të Nick Jonas por ka nisur provat për një tjetër turne.

Ajo do të shfaqet në Syfy Tour për të cilën ka treguar përmes llogarive të saj në mediet sociale.

Artikuj të ngjashëm