Djali i Dr. Florit mbush një vjeç  

By

Artisti Dr. Flori i cili u nda nga jeta në nëntorin e shkuar ka lënë dy fëmijë. Vajzën dhe djalin e posalindur.

Vajza u shfaq së fundmi në projektin që Aurela Gaçe publikoi në kujtim të këngëtarit, ndërsa sot Danieli i cili ishte vetëm disa javësh kur ndërroi jetë Flori sot ka një datë të veçantë.

Ai mbush një vit nga lindja dhe atë e kanë uruar miqtë e kolegët e babait.

E për të festuar ditëlindjen e tij, Blerina bashkëshortja e Dr. Florit ka realizuar një foto session me Danielin.

Disa nga to mbajnë shkrime me dedikim për Florin. “Parajsa pati nevojë për një Hero, Zoti zgjodhi babain tim” – është njëra nga thëniet e postuara. /Prive.al

A photo posted by @blerinakondi on

Dashuria e babit do jete gjithmone me ne ??. A photo posted by @blerinakondi on

Artikuj të ngjashëm