Prive sjell pamje nga ‘Baby Shower’ i Adelina Tahirit (FOTO)

By

Si gjithmonë, Prive sjell e para ekskluzivitetet kur bëhet fjala për yjet e estradës.

Më poshtë janë fotografitë nga ‘Baby Shoëer’ i djalit të Adelina Tahirit, që po mbahet aktualisht në Maqedoni.

Gjatë ditës, iu kemi raportuar për këtë festë në të cilën kodi i veshjes është i bardhë, siç shihet edhe nëpër imazhe.

Adelina dhe burri i saj maqedon, janë në  pritje të fëmijës së tyre të parë që është djalë i cili është shumë afër për të ardhur në jetë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm