DJ Snake zbulon këngën që Rihanna e donte për vete me patjetër

By

DJ Snake sapo publikoi një këngë me Burna Boy – por Rihanna e dëshiroi atë së pari!

DJ dhe producenti 33-vjeçar zbuloi se ikona 31-vjeçare dëshironte beat-in e këngës sw tij në Carte Blanche, “No Option”, për albumin e saj gjatë një interviste me Zane Lowe. “Kjo ishte për Rihanna. Ajo e dëshironte këtë këngë para një viti, por e përdorëm ne.”

“Ti e di sepse u dashurova me këtë këngë dhe nuk e di, … Nuk dua të them si gjëra të gabuara, sepse të gjithë fansat e Rihanna do të më vrasin mua, por ti e di që thjesht u ndjeva sikur nuk kishte tjetër opsion. Sikur të duhej ta vendosja këtë këngë në albumin tim,” – shpjegoi ai.

Burimi: JustJared.com

Artikuj të ngjashëm