Xhensila dhe Besi nisën pushimet me vajzën e tyre Ajkën

By

Pas angazhimeve me projektet e tyre, Besi dhe Xhensila kan gjetur kohën për të nisur pushimet e tyre verore, dhe të krijojnë kujtimë të bukura më vajzën e tyre 1 vjeçe, Ajka.

Ka qenë Xhensila ajo që postoi një video ku shihet Besi duke mbajtur Ajkën e vogël në krah teksa shohin nga horizonti në det të hapur.

View this post on Instagram

Oml look at Ajka🥺 @xhensilamyrtezaj @bes_kallaku #xhensilator

A post shared by Arjana💫 (@xhensilator4ever) on

Ajka një vogëlushe me fat sepse pak javë më parë edhe festoi ditëlindjen e saj me një festë të bukur me rreth njerëzish që e duan aq shumë, teksa tani nisi pushimet e para me prindërit në një resort që në dukje është shumë luksoz. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm