Mos ndoshta Rihanna pa dashje na zbuloi gjininë e foshnjës që po pret?

By

Rihanna njoftoi shtatzëninë e saj në fund të janarit, duke zbuluar se po pret fëmijën e saj të parë me të dashurin A$AP Rocky – dhe tani fansat janë të bindur se ajo ka një vajzë!

Themeluesja e Savage X Fenty ka lënë të kuptohet për gjininë e foshnjës së saj pas një udhëtimi të fundit në dyqanin ushqimor amerikan, Target.

Gjatë pazarit që po bënte, Riri u pa në seksionin e rrobave për fëmijë dhe shikuesit e panë atë të merrte një fustan të vogël portokalli, duke i bërë fansat të mendojnë se ajo po pret një vajzë.

Në fotot e siguruara nga Daily Mail, këngëtarja e ‘Diamonds’ shihet duke parë fustanin e adhurueshëm i cili arriti të binte në sy.

Sipas publikimit, Rih mori gjithashtu një sërë çorape unisex dhe çorape për fëmijë.

Rihanna së fundmi zbuloi se ishte në tremujorin e tretë, me fansat që teorizonin se ajo mund të lindte në fillim të verës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm