Reperi i njohur thotë se s’do të martohet kurrë…

By

Shad “Bow Wow” Moss thotë se kurrë nuk do të martohet.

‘Jeta ime nuk është normale. Unë kam qenë i fejuar dy herë. Kam një vajzë…Unë u përpoqa të punoja shumë me nënën e vajzës time, thjesht nuk jam unë’, tha ai gjatë një interviste të fundit.

Ai ishte i lidhur me Ciara dhe Angela Simmons.

‘Dua të jem vetëm’, tha më tej ai.

‘Çdo femër që vjen rreth meje duhet ta kuptojë se unë duhet të kem shumë femra rreth meje’.

Artikuj të ngjashëm