DJ i njohur kosovar tregon cilën këngëtare s’do e fuste në listën muzikore (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të Prive, këtë të shtunë që kaloi I është përgjigjur DJ I njohur kosovar.

Ndër të tjerash, DJ PM tregoi a I ka rënë pishman që është bërë DJ, cilën këngëtare shqiptare s’do e fuste në listën e tij muzikore dhe a ka bërë ndonjëherë seks në klub.

Përveç këtyre, ai tregoi edhe fans I kujt është.

Të gjitha mund t’I kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm