Si i theu Adriana Matoshi, tri unaza të boshtit kurrizor? (VIDEO)

By

Aktorja shumë e dashur për publikun, Adriana Matoshi, ka treguar 10 gjëra të cilat nuk i ka thënë kurrë më parë në publik.

Ajo tregoi çka e shtyu ta godiste një mashkull me makinë, pse piu qumësht në shishe deri vonë dhe si i theu tri unaza të bushtit kurrizor.

Përveç këtyre, Adriana tha një gjë shumë interesante rreth gjumit të saj.

Të gjitha këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm