Sinan Hoxha surprizon gruan për ditëlindje (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Andrra Destani.

Në minutat e parë të kësaj dite, surprizë mori nga bashkëshorti I saj Sinan Hoxha.

Këngëtari përgatiti një festë për të ku morën pjesë miqtë e tyre.

Në një video të cilën e ka postuar Sinan, shihet një dekor i bukur dhe një tortë speciale për Andrrën.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar ai mbi video.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një djali i cili erdhi në jetë vite më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm