Dj Geek, Young Zerka, Dafina Zeqiri dhe Mc Kresha në një bashkëpunim!

By

Bashkëpunimi i radhës në industrinë shqiptare të muzikës është mes Dj Geek, Young Zerka, Dafina Zeqiri dhe Mc Kresha.

Kënga titullohet “Nafije” dhe është realizuar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. Prive.al

Artikuj të ngjashëm