Vivi i rrëfen Getinjos frikën e saj që ka për lidhjen e tyre

By

Pas disa përplasjeve raporti i Getinjos dhe Vivit vazhdon të jetë i fortë dhe dyshja janë afër njëri tjetrit si asnjëherë më parë.

Këtë e dëshmon edhe biseda e fundit që dyshja patën ku Vivi hapi letrat dhe i tregoi atij frikën që ajo ka për lidhjen e tyre.

Getinjo i mban dorën e shikon në sy dhe e siguron atë që gjithçka do të jetë mirë.

Ndiqni të plotë bisedën e tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm