Ditë feste: Të famshmit shqiptarë, urojnë Fiter Bajramin

By

Festa e Fiter Bajramit, është ndër festat më të rëndësishme për besimtarët e fesë islame.

Ata në këtë ditë, vizitojnë e urojnë njëri tjetrin dhe të anashkaluar nga kjo traditë nuk mbeten as këngëtarë e artistë që kanë uruar fansat e tyre të besimit islam.

Ata që në mëngjes kanë mbushur profilet e tyre në Instagram me urime nga më të bukurat për këtë festë, që për qëllim ka t’i bashkojë njerëzit.

Disa prej tyre me telegrame urimi e disa të veshur e të rregulluar, kanë dhënë urimet e tyre për Fiter Bajramin. /Prive.al

I veshur e i pispillosur Ledri uron Bajramin

Majk

ENCA HAXHIA

ALBERIJE HADERGJONAJ

Reperi Young Zerka

Mozzik e Getinjo 

Shkurte Gashi

Artikuj të ngjashëm