I veshur e i pispillosur Ledri uron Bajramin

By

I pashëm e i veshur bukur, Ledri Vula u ka uruar Fiter Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë.

Reperi duket shumë bukur në kostumin e kaltër që u bë i famshëm pas paraqitjes së tij në klipin “Princess Diana”, në bashkëpunim me Lyrical Son.

Vula po duket shumë bukur në këtë kostum dhe duket sikur ka respektuar traditën, që duhet veshur me rrobat më të bukura për festën e Bajramit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm