Lizza dhe Ariana ripërpunojnë ‘Good as hell’

By

Këngëtarja Lizzo, ka bërë një remiks të këngës së saj “Good as hell”, transmeton Klan Kosova.

Ky remiks është bërë bashkë me këngëtaren Ariana Grande.

Grande ka falënderuar Lizzon për mundësin e bashkëpunimi “ Unë të dua ty, energjinë tënde dhe këtë këngë”, ka shkruar ajo në Twitter.

Këtu më poshtë keni këngën e realizuar:

Artikuj të ngjashëm