Dikush ia shkatërroi shtëpinë aktorit Johnny Depp – policia i vihet në kërkim

By

Aktori i njohur amerikan Johnny Depp, ka pasur një vizitor të pakëndshëm në shtëpinë e tij në Los Angeles.

Një shofer ka përplasur një shenjë rruge afër shtëpisë së tij dhe më pas është zhdukur para se policia të vinte në vendin e ngjarjes.

Burimet policore i kanë thënë gazetës TMZ se policia po e heton rastin, ndërsa kanë bërë ne dije se objekti i shtëpisë së Depp nuk është shkatërruar.

Në anën tjetër Depp s’ishte në shtëpi në kohën kur ka ndodhur incidenti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm