Në urimin për Tarën, Afrona përmend edhe Teutën

By

Ditën e sotme, Tara feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, nuk kanë munguar urimet e shumta ku mes tjerash, një dedikim special i ka kushtuar edhe Afrona.

Përmes një fotoje të përbashkët, modelja ka shprehur gjithçka që mendon për Tarën mes tjerash duke mos anashkaluar as Teutën.

‘Gëzuar ditëlindjen princeshë Tar. Sot është dita jote e veçantë dhe unë të uroj ditëlindjen më të lumtur! Gëzuar, ditëlindjen e lumtur! Është shumë keq që nuk e kaloj këtë ditë të veçantë me ty! Të uroj më të mirën e shëndetit, dashurisë dhe fatit në jetën tënde. Të kam takuar rreth 5 vjet më parë si një vajzë e vogël e bukur … Koha fluturon në mënyrë të shpejtë. Shiko atë që je bërë sot.. Një vajzë kaq e mirë dhe e edukuar falë të dy prindërve tuaj.’ – shprehet Dika në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm