Bashkëshorti i Diellza Kolgecit vjen me një dedikim për ditëlindjen e saj

By

Ish Miss Kosova dhe e cilësuar si njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare, Diellza Kolgeci feston sot ditëlindjen.

E një urim nga partneri i saj i jetës, basketbollisti Fisnik Rugova nuk do të mungonte.

Ai uron bashkëshorten dhe nënën e vajzës së tij, në mënyrën më të bukur me anë të një postimi publik në llogarinë e tij në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime. Unë dhe Helena të duam pafund qofshim gjithmonë të lumtur bashkë.”

Diellza sot ka mbushur 42 vjet dhe i urojmë shumë shëndet dhe lumturi në jetë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm