Digjet në mes të Prishtinës, vetura e këngëtares shqiptare

By

Gjatë ditës së djeshme, një veturë mori flakë tek menza e studentëve.

Pas ndërhyrjes së zjarrfikësve dhe policisë së Kosovës, zjarri u shua dhe vetura u largua nga vendi i ngjarjes.

Kjo makinë e djegur, ishte e Ana Kabashit dhe këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagrami ku falënderoi të gjithë ata që i dolën në ndihmë.

Poashtu, Ana bëri me dije se gjendja e tyre është e mirë.

Lexojeni të plotë postimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm