Edhe një i famshëm diagnostikohet me koronavirus

By

Vetëm disa orë pas njoftoi se ai do të filmonte “Watch What Happens Live” nga shtëpia, Andy Cohen ka anuluar planet pasi doli pozitiv me koronavirus.

51 vjeçari e dha lajmin përmes Instagramit të premten pasdite.

“Pas disa ditësh në karantinë dhe duke mos u ndier mirë, unë kam dalë pozitiv me koronavirus”, tha Andy.

“Dua të falënderoj të gjithë profesionistët mjekësorë që punojnë pa u lodhur për të gjithë ne dhe ju bëj thirrje të gjithëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të kujdesen për veten e tyre”.

Artikuj të ngjashëm