Digjet makina e Kozakut! Çfarë ndodhi?

By

Një makinë e djegur dhe shkrumbuar në Allias mësohet se është në pronësi të Kozak Bracit, një nga personazhet e njohur në TikTok.

Ka qenë vetë Kozaku ai që njoftoi për ngjarjen me anë të një postimi në rrjete sociale ka treguar për rastin. Në pamjet e publikuara teksa makina digjet, Kozaku ka deklaruar se nëse shteti nuk e gjen autorin, do e gjejë vetë. Në mesazhin e tij ai i ka bërë thirrje autorit, që kushdo që ka diçka me të të shkojë ta gjejë.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në rrjete sociale. /Prive.al

foto galeri

Artikuj të ngjashëm