Zanfina kujton nënën me një foto të pa publikuar më parë (FOTO)

By

Këngëtarja Zanfina Ismaili sikur nuk po gjenë fjalët adekuate për ta rikujtuar të ëmën tashmë të ndjerë e cila ndërroi jetë para më shumë se një muaji.

Ajo përveq që ka evituar çdo paraqitje të mundshme televizive po kaq e rezervuar ka qenë edhe sa i përket publikimeve në rrejte sociale.

Në vend të fjalëve mallëngjyese, Zanfina ka zgjedhur një imazh të pa publikuar ndonjëherë për të ndarë mallin dhe mungesën që po vazhdon ta ndiejë për nënën e saj./PRIVE.AL/

0.02.01.3343c50c0d69df94e73ce320ec9a66b23ad42f535dffaaeca68466672e33f44c_full

Artikuj të ngjashëm