“Taze nga furra”: NUMRA e Kreshës dhe Capital T, tani publike (VIDEO)

By

Dy reperët e famshëm kosovarë u bënë bashkë në këtë fundvit.

Në një bashkëpunim që pritet të jetë i suksesshëm ngase dy emra të suksesshëm e prodhuan, u publikua këtë të mërkurë.

MC Kresha dhe Capital T, lansuan klipin e tyre Numrat, një këngë që ka ditë që e kanë paralajmëruar.

Klipi është një diss dedikuar kolegëve të tyre reperë, për të cilët ata thonë se janë fals dhe se shpejt po shuhen, e në tekst flitet edhe për para. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm