Me shumë zhurmë hyn edhe banorja e radhës: Shota Baraliu

By

Aktorja shumë e dashur për publikun tani është pjesë e shtëpisë më të famshme në Kosovë.

Ajo është Shota Baraliu e cila la jetën e saj profesionale për t’u bërë pjesë e shtëpisë.

Shota thotë se në këtë spektakël do ta prezantojë veten si një vajzë shumë seksi dhe moskokëçarëse.

Fobia e saj është uji sepse kur ishte e vogël ajo kishte rënë aksidentalisht në bunar në fshatin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm