Dhurata që së fundmi i bëri bashkëshorti Adelina Tahirit, është diçka që çdo grua duhet ta ketë!

By

Jemi mësuar tashmë që të shohim në instagramin e këngëtares Adelina Tahiri, një numër të madh dhuratash që i bëhen nga bashkëshorti.

Nga çantat e markave luksoze, bizhuteritë e deri te parfumet super të shtrenjta të cilat janë A-List sa i përket botës së parfumerisë.

Dhe së fundmi Tahiri ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj Serjozha Markov një parfum të markës ROJA.

Ky parfum është njëri ndër më luksozët në këtë industri dhe ia vlen çdo qindarkë e shpenzuar në të.

Parfumin që mori dhuratë Tahiri, mund ta gjeni edhe ju në dyqanin “Maison de Parfum Prishtina”, në qendrën tregtare Royal Mall në Rrugën B në Kryeqytet.

Për më shumë lloje parfumesh, ju mund ta vizitoni edhe faqen zyrtare të dyqanit në Instagram:

Artikuj të ngjashëm