Lajme të mira për fansat e Terminator – filmi ikonik po rikthehet!

By

Njëri ndër filmat aksion më të famshëm në botë, po rikthehet me një tjetër seri.

Madje edhe promoja e filmit Terminator: Dark Fate, është publikuar.

Filmi i ri me regji të Tim Miller, që bashkon producentët James Cameron dhe Arnold Schëarzenegger e Linda Hamilton, është lansuar të mërkurën.

Edhe kësaj here filmi është përplot me luftime dhe inskenime interesante të karaktereve, ndërsa filmi premierën e ka me 1 Nëntor të këtij viti. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm