Detaje të reja nga ndarja e bujshme e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

By

Këngëtarja e aktorja amerikane Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, bënë bujë këtë javë me lajmin për ndarjen e tyre.

Mirëpo mediat e huaja raportojnë se dyshja janë të ndarë për muaj të tërë ndërsa pas ndarjes nga burri, Cyrus ka nisur takimet romantike me Kaitlynn Carter, me të cilën është fotografuar edhe duke u puthur.

Sipas raportimeve të TMZ çifti Liam e Cyrus janë ndarë muaj më parë ndërsa Miley është ajo që ka provuar tërë kohën që ta bëjë këtë lidhje të funksionojë, duke sugjeruar edhe terapi çiftesh mirëpo Liam është ai që nuk ka dashur.

Ndërkaq Liam është parë duke bërë blerje ushqimesh gjatë muajit qershor, pa unazën e tij të martesës ndërsa Liam dhe Miley ishin miq shumë të afërt me Kaitlynn me të cilën Miley tani ka nisur një lidhje dashurie! /Prive.al

Image result for miley and liam

 

 

Artikuj të ngjashëm