Ky është reagimi i Hanës kur dëgjon këngët e së ëmës, Loredana Zefit

By

Bebet mësohen me zërin e së ëmës së tyre dhe mësohen ta identifikojnë në çast atë!

Nuk ka se si të jetë ndryshe edhe me Hana Aliun, vogëlushen disa muajshe të çiftit të famshëm Mozzik dhe Loredana Zefi.

Hana e cila ka një reputacion krah prindërve të saj të famshëm, ekspozohet shpesh nga prindërit në rrjete sociale dhe videoja e fundit që ka ndarë Loredana me ndjekësit e saj në Instagram, është e adhurueshme.

Vogëlushja të shkrin me buzëqeshje derisa dëgjon zërin e nënës së saj në këngën e fundit në bashkëpunim me Mozzik “Eiskalt”.

Artikuj të ngjashëm