Dhurata që i biri i Aferdita Dreshajt mori ka një vlerë të madhe sentimentale

By

Së fundmi, Aferdita Dreshaj ka ndarë disa momente të bukur me familjen e saj.

Këngëtarja është nënë e një djali me emrin Sky i cili tashmë gëzon një dhuratë shumë të veçantë.

Ajo ka ndarë një postim në Story ku ka fotografuar dorën e vogël të vogëlushin ku mban një byzylyk floriri.

Këngëtarja ka shkruar se ky është një byzylyk që i ati i kishte dhuruar dhe që mamaja e saj e ka ruajtuar për vite të tëra dhe tani në dorë e mban i biri i saj.

“Ky byzylyk ka qenë i imi. Babai ma ka dhënë kur jam lindur, mami e ruajti dhe ja dhuroi Sky-it. Tani ai ka diçka ka babai im”, ka shkruar artistja krahas fotos. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm