Njoftohuni me binjakët e Genta Ismajlit (FOTO)

By

Genta Ismajli ka publikuar imazhin e parë me binjakët e saj.

Ajo e ndau foton në llogarinë e saj në Instagram, për herë të pasi u bë nënë.

Vajza dhe djali të quajtur Ivy dhe Icon Blue, kanë bërë prindër Gentën dhe të dashurin e saj Usta.

’Faleminderit’, ka shkruar ajo poshtë fotografisë të cilën e postoi sot me rastin e datës 22.02.2022./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm