Dhurata ndryshon ngjyrën e flokëve dhe paralajmëron këngën e re (FOTO)

By

Dhurata Dora ka ndryshuar ngjyrën e saj të flokëve dhe me këtë rast ka paralajmëruar një këngë të re.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj një fotografi me pamjen e re poshtë së cilës ka shkruar: “Jo be lali”, duke i bashkëngjitur edhe një notë muzikore.

Dhurata nuk ka treguar asgjë më shumë veçse shumë shpejtë pritet një këngë e re nga ajo pas bashkëpunimit të saj me Big Bang në këngën “100 shkallë”.

Kujtojmë që Dora ka qenë njëra ndër artistët më të kërkuara vitin e kaluar pas duetit të saj Soolking./Prive.al

View this post on Instagram

…Jo be lali 🎵

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Artikuj të ngjashëm