Dhurata Ahmetaj, këngë për dashurinë e re!

By

Ka pauzuar disa muaj me prurje muzikore, por puna për të nuk ka ndaluar. Dhurata Ahmetaj gjatë gjithë kësaj kohe ka punuar në projekte të reja dhe deri tani ka të përfunduara 4 produksione muzikore.

E para që vjen është krijuar nga studio Room 6 dhe producenti Pluto, dhe flet për një dashurie të re.

Lirika e saj nuk dihet nëse ka të bëj me personalen e artistes pasiqë deklarata e fundit që ka dhënë ka qenë se vazhdon të jetë beqare./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm