Ja çfarë tha Keisi për Stresin pas fitores në Big Brother VIP Kosova!

By

Stresi mbrëmë u shpall fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

E për fitoren e artistit ka reaguar edhe ish-bashkëshortja e tij Keisi.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, ajo ndau me ndjekësit lumturinë dhe krenarinë për fitoren e Stresit në Big Brother VIP Kosova.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Krenare dhe e lumtur për ty,” u shpreh Keisi në postimin e saj.

Urime për fitoren Stresi! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm