“Amor” jo vetëm nga Enca, por në trio

By

Ka disa ditë që ka paralajmëruar projektin e saj më të ri “Amor” e punuar në Kosovë, por deri sot nuk e kemi ditur që kjo këngë vjen në trio.

Enca është bërë bashkë me Mixey, dhe artistin e tij më të ri Zaza, të cilin e kemi parë në bashkëpunim me Valzën.

Kjo këngë e realizuar me videoklip do të publikohet sonte në ora 18:00 në YouTube./Prive.al

View this post on Instagram

NESËR : AMOR ❤️

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm