Dhe krejt papritur, Nora ‘bëhet’ nuse (FOTO)

By

Një dasmë e pati për vete në 2014-ën kur kurorëzoi dashurinë me tashmë ish-bashkëshortin Robert Berisha. 

Mirëpo, Nora Istrefin nuk është që e pamë as atëherë e as ndonjëherë tjetër në veshje tradicionale të nuseve. 

Këngëtarja është beqare në këtë moment por kjo nuk do të thotë asgjë sa i përket kësaj pjese. 

Kureshtjen se si duket Nora në këtë formë tashmë më në fund e kemi të shuar! 

Kjo sepse, këngëtarja ka pozuar së fundmi për një prej shtëpive të modës duke na dëshmuar përmes setit se (të paktën sipas neve) duket shumë bukur edhe kështu. 

Po ju, çfarë mendoni? /Prive.al 

Artikuj të ngjashëm