Mos humbisni bashkëpunimin më të ri të Bardhit

By

Para disa ditësh Bardhi dhe Durim Malaj paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të parë.

Të dy janë shfaqur nga një studio muzikore duke mos treguar detaje të tjera veç paralajmërimit se po vjen një mega hit.

Megahiti është këtu dhe mban titullin “Coco”. Kënga është realizuar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Për këngën klikoni KËTU.

Artikuj të ngjashëm