Kush tha se u ndanë? Eni dhe Genci kalojnë kohë romantike së bashku (FOTO)

By

Pati raportime në çiftin Genc Prelvukaj e Eni Koçi ka krizë!

Por e gjitha paska qenë momentale dhe ndoshta ata të dy e kanë bërë për t’i vënë në lojë mediat, që nuk reshtën së shkruari artikuj për ta.

Këngëtarët pas raportimeve për ndarje, plasuan këngën e re “Shi bie në Tiranë” dhe as ndërmend t’i japin fund lidhjes nuk e kanë.

Dyshja ka publikuar fotografi edhe nga një darkë romantike mbrëmë në Tiranë, duke ndarë me fansat momente private të kësaj mbrëmjeje.

Edhe Eni dhe Genci, kanë publikuar imazhin e njëjtë duke cakërruar gotat me verë, ndërsa nga ajo që shihet përmes postimeve, me ta ka qenë edhe motra e Enit, këngëtarja Greta Koçi. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm